Paslaugos

Splius/ Perlas plius

Viena didžiausių ir sparčiai besivystančių Šiaurės Lietuvoje bendrovių SPLIUS, UAB, teikia elektroninių ryšių paslaugas Šiaulių apskrityje (Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Kelmėje, Pasvalyje, Naujojoje Akmenėje), Klaipėdoje. Bendrovė SPLIUS elektroninių ryšių paslaugas teikia jau daugiau  nei 20 metų.

SPLIUS teikia šias paslaugas:

  • internetas;
  • išmanioji televizija PLIUS.TV;
  • kabelinė televizija;
  • skaitmeninė ir raiškioji televizija;
  • Fiksuotas telefono ryšys.

Turėdama didelę darbo patirtį elektroninių ryšių paslaugų sferoje ir nuolat diegdama naujausias technologijas, bendrovė SPLIUS vartotojams teikia kokybiškas ir prieinamas paslaugas.

  • Išmanioji televizija PLIUS.TV ne tik suteiks galimybę mėgautis populiariausiais kanalais, bet ir 14 dienų archyve leis sustabdyti, atsukti ar žiūrėti nuo pradžių norimą programą.

SPLIUS nuolat plečia interneto aprėpties zonas ir tobulina technines galimybes.

  • Internetu gali naudotis ne tik didžiųjų miestų gyventojai, bet ir rajono gyventojai, kuriuos pasiekia bevielis SPLIUS internetas.
  • Kabelinės, skaitmeninės, raiškiosios ir išmaniosios televizijos PLIUS.TV abonentai mėgaujasi nepriekaištinga kokybe bei paslaugų įvairove, o retransliuojamas programas modernizuotais tinklais stebi daugiau kaip 100 tūkst. Vakarų ir Šiaurės Lietuvos gyventojų. 

„Splius“ kontaktai:

SPLIUS, UAB

Tilžės g. 74, LT-78140 Šiauliai

Tel. 19955

Faks. 8 700 12 129

klientuaptarnavimas@splius.lt

 Pateikiama: „splius_paslaugos_stovas_A4.jpg“

PERLAS PLIUS

Terminalinio prekybos tinklo ženklas „Perlas“ rinkoje startavo 1995 m. Tai plačiausias terminalinis prekybos tinklas Lietuvoje, apjungiantis daugiau kaip 2100 prekybos taškų. Plataus tinklo ir nuolat besiplečiančio paslaugų kiekio dėka, „Perlas“ teikia visas svarbiausias paslaugas Jums patogioje vietoje. 

Nuo 2003 metų „Perlas“ terminalai pradėjo teikti ir GSM išankstinio mokėjimo sąskaitų papildymus. Nuo tada terminalo funkcionalumas pasipildė mokesčių ir įmokų surinkimu, bankinių pavedimų, pinigų išgryninimo ir įnešimo, draudimo bei kreditų paslaugomis. 

Nuo 2016 metų „Perlas“ teikia ir mokėjimų internetu paslaugas.