Paslaugos

Camelia vaistinė

„Camelia" - tai dinamiškas, lankstus ir greitai besiplečiantis mažų kainų vaistinių tinklas, kurio komanda pasižymi savo patikimumu ir draugiškumu.

Mūsų misija - suteikti pirkėjams plačiausias pasirinkimo galimybes maža kaina ir pasiūlyti reikalingas išskirtines paslaugas bei produktus.

Ieškodami būdų, kaip užtikrinti įmanomai mažiausias kainas, per trumpą laiką sėkmingai išplėtojome ir nuolat tobuliname vaistų, farmacijos ir kitų prekių prekybą. Pradėjome veiklą 1991 m. ir šiuo metu mūsų vaistinių tinklą „Camelia" jau sudaro daugiau nei 310 vaistinių visoje Lietuvoje.

Tikime, kad mūsų sėkmingos veiklos paslaptis - vieninga, aukštais kokybės standartais besivadovaujanti komanda. Daug dėmesio skiriame prekių ir paslaugų kokybei, jų įvairovės plėtrai ir nuolat besikeičiantiems klientų poreikiams. Mūsų komanda itin stengiasi ir negaili laiko, kad „Camelia" vaistinėse pirkėjai galėtų rasti tokių aktualių paslaugų ir produktų, kurių nėra kitur.

Norėdami pasiūlyti mažas kainas ir išskirtines paslaugas, pirmiausia aktyviai investuojame į savo darbuotojus, naujausias technologijas ir tyrimus, organizacijos plėtrą. Taip pat didžiuojamės, kad vystome socialiai atsakingą verslą ir turime puikius santykius su partneriais, tiekėjais, gamintojais ir valstybės institucijomis, tai padeda kasdien atitikti ir viršyti klientų lūkesčius.

Nuolat tobuliname infrastruktūrą, kad mūsų turimas platus asortimentas maža kaina būtų pasiekiamas patogiu laiku, būdu ir vietoje. Džiaugiamės galėdami užsukusius klientus maloniai nustebinti savo pasiūlymais ir dovanomis.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų šiuolaikiškose vaistinėje.