Parduotuvės

Rimi Hypermarket

Mes rūpinamės savo lankytojais, domimės jų pomėgiais ir norais. Kultūringas aptarnavimas ir išskirtinis dėmesys pirkėjui – pagrindiniai „Rimi“ veiklos principai. „Rimi Hypermarket“ parduotuvėje kiekvienas gali lengvai rasti reikiamą prekę ir maloniai apsipirkti. Pirkėjams čia siūlome tik šviežiausius ir aukščiausios kokybės gaminius.

 

Pirkėjai parduotuvėje kasdien galės įsigyti „Rimi“ kepykloje kepamų šviežių bandelių ir duonos, taip pat vietoje pagamintų įvairių karštų ir šaltų kulinarijos gaminių. Aukštą gaminių kokybę padės atpažinti ženklas „Mano dienai“ – juo pažymėjome išskirtinai „Rimi“ virtuvėje paruoštus gaminius. Pamatę šį ženklą pirkėjai galės būti tikri, kad tai švieži, iš kokybiškų ingredientų, pagal „Rimi“ virtuvės šefų kurtas ir ištobulintas receptūras paruošti gaminiai. Jais siūlome mėgautis patiems, vaišinti draugus ir nešti lauktuvių.

 

Šviežios mėsos ir žuvies skyriai – mūsų pasididžiavimas. Čia siūlome itin platų kokybiškos mėsos ir žuvies asortimentą – pirkėjai gali rinktis tiek šviežią, tiek marinuotą mėsą ar žuvį. Taip pat siūlome brandintą jautieną – ji ypač mėgstama mūsų pirkėjų. Esant poreikiui šviežią mėsą ar žuvį vietoje išpjaustome.

 

Plati prekių pasiūla patiks ir išskirtinių poreikių pirkėjams. Pas mus pirkėjai ras platų produktų be laktozės, glitimo ar cukraus produktų pasirinkimą. Taip pat jie galės įsigyti įvairios ekologiškos kosmetikos ir švaros priemonių – šioms prekėms „Rimi“ skiria didelį dėmesį ir nuolat atnaujina bei plečia jų asortimentą.

 

Taip pat mūsų parduotuvėje siūlomas platus šviežių lietuviškų vaisių ir daržovių pasirinkimas. Už gerą kainą čia rasite ir sezoninių prekių, žaislų, automobilių aksesuarų, drabužių bei avalynės, kanceliarinių prekių, kosmetikos ir higienos reikmenų.