Parduotuvės

PERSICCO

Pirmoji galanterijos namų "PERSICCO" konceptuali parduotuvė atidaryta 2008 metais Vilniuje. Dabartiniu metu galanterijos parduotuvių tinklas "PERSICCO" veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.
Prekinio ženklo PERSICCO savininkė yra įmonė UAB „Nikaja“, įkurta dar 1992 metais. Odinės galanterijos prekyba įmonė užsiima nuo 1997 metų. Galanterijos namai "PERSICCO" pristato - moteriškas ir vyriškas rankines, portfelius, kuprines, prekes jaunimui, kelioninį bagažą, taip pat smulkius odos gaminius ir kitus galanterijos reikmenis, pagamintus iš odos ir kitų šiuolaikinių medžiagų.
PERSICCO TINKLO PRODUKCIJA
PERSICCO salonuose rasite Prancūzijos firmų stilingas ir šiuolaikiškas prekinių ženklų rankines - „David Jones“, „Hexagona“, „Flora & Co“, „Gil-Holsters“, „Nanucci“. Abejingų nepaliks Italijos prekės ženklo "Giorgio Ferretti" natūralios odos gaminiai moterims. PERSICCO pristato ir naujus prekės ženklus "Forstmann", "Sussen", "David Taner", kurių asortimente aukštos kokybės dirbtinės odos gaminiai. Taip pat nemažą dalį PERSICCO parduotuvių asortimento sudaro savo prekės ženklo „Persicco“ lagaminai ir rankinės, kurias galima įsigyti tik firminėse „Persicco“ tinklo parduotuvėse.
PERSICCO SĖKMĖS RECEPTAS
Mada ir grožis už konkurencingą kainą. Dėmesys klientui, produkcijos praktiškumui bei kokybei. Bendraujama su daugeliu rankinių gamintojų, ieškoma optimaliausių ir praktiškiausių variantų. Sekama informacija iš pasaulio mados centrų.