Parduotuvės

Mersea Dead Sea

Izraelio gamintojų Negyvosios jūros mineralų „Mersea Dead Sea“ kosmetika sukurta profesionalų ir nukreipta siekiant sugrąžinti odai sveiką išvaizdą ir natūralų elastingumą. „Mersea“ kosmetikos produktų spektras yra labai platus - nuo Negyvosios jūros mineralų muilų iki botokso efektą suteikiančių veido kremų, priemonių plaukų bei kūno priežiūrai, priemonių SPA centrams bei linija vyrams. Produktai skirti įvairioms amžiaus grupėms.

„Mersea“ kosmetikos gamyboje naudojamos kaip ir pagrindinės sudedamosios dalys, taip ir veikliosios medžiagos, kurios išgaunamos iš Negyvosios jūros. Veido priežiūros asortimente galima rasti produktų, padedančių sumažinti senėjimo požymius ir atkurti odos išvaizdą. Plačiai naudojama kosmetika padeda drėkinti ir giliai išvalyti odą, spręsti problemas, jei oda yra riebi arba linkusi į spuogus. Kosmetika naudojama kaip pagalbinė priemonė gydant tokias odos ligas kaip egzemą, dermatitą bei psoriazę. Produktai savo sudėtyje neturi parabenų, dauguma prekių yra su apsauginiais UV filrais.

Daugelis moterų tiek Europoje, tiek Amerikoje ar Rusijoje jau seniai naudoja šią kosmetiką ir turėjo galimybę įsitikinti jos aukšta kokybe ir natūralių komponentų poveikiu odai.

Lietuvoje „Mersea Dead Sea“ Jūs rasite bei turėsite progos susipažinti su šia išskirtine Izraelio kosmetika vienintelėje parduotuvėje Klaipėdoje - prekybos centre „BIG“.