Akcijos

Vasaros išpardavimas!

Galioja nuo 2019-06-18 iki 2019-07-31

Trukdžiai netrukdo, BIG prekybos centre prasideda vasaros išpardavimas! Pranešame, jog bus didelių nuolaidų, staigmenų ir karštai vasariškų pasiūlymų. Pirkėjai sako - karšta, o PC BIG visus, apsipirkusius už 25 Eur ar daugiau, vaišina AURUM ledų porcija! Dalinkitės su draugais ir kartu atvykite į PC BIG. Dovanų kiekis ribotas.  

Taisyklės: 

AKCIJOS PAVADINIMAS IR JOS ORGANIZATORIUS

 1. Pavadinimas - „Pirk už 25 Eur ar daugiau ir gauk Aurum ledų porciją“.
 2. Akcijos organizatorius – uždaroji akcinė bendrovė „Westerwijk Klaipėda“, registracijos adresas:

     Lukšio g.32, Vilnius, įmonės kodas 304849438,

 1. Akcijos partneris – uždaroji akcinė bendrovė "ICECO ledai", Buveinės adresas: Ledo g. 1, Liepynų k., Marijampolės sav.

 AKCIJOS DALYVIAI, VIETA IR LAIKAS

 1. Akcijos vieta: prekybos centras „BIG“ (toliau PC BIG) adresu Taikos pr.139, Klaipėdos m.
 2. Akcijos laikas: nuo I-VI nuo 10:00 val. iki 20:00 val., VII nuo 10:00 val. iki 19:00 val.
 3. Akcijos dalyviai: pirkėjai – fiziniai asmenys, tiksliai besilaikantys visų akcijos taisyklių, akcijos laikotarpiu (p.II.2.) PC „BIG“ parduotuvėse, akcijos dieną nupirkę prekių ar paslaugų už 25 EUR ar daugiau. Jaunesni nei 18 metų asmenys akcijoje dalyvauti gali tik su tėvų ar globėjų sutikimu. Jei akcijoje dalyvauja jaunesnis nei 18 metų asmuo, laikoma, kad jo tėvai ar globėjai susipažino su šiomis taisyklėmis ir davė sutikimą dalyvauti akcijoje.
 4. Akcijoje negali dalyvauti akcijos organizatoriaus bei partnerio darbuotojai bei jų šeimos nariai.

 AKCIJOJE DALYVAUJANTYS PIRKĖJAI

 1. Akcijoje gali būti naudojami tik tos pačios kalendorinės dienos pirkinio kvitai, kurių data sutampa su jo pateikimo data (toliau – „pirkinio kvitas“).
 2. Akcijos taisyklių reikalavimus atitinkantys pirkinio kvitai nesumuojami. Pirkinio kvito suma neskaidoma.
 3. Akcijoje nedalyvauja PC BIG esančių draudimo bendrovių, draudimo tarpininkų, bankų, lažybų punktų, pašto, mokesčių pirkimo kvitai bei pirkimo kvitai, kuriuose yra alkoholio ir tabako prekių.

 AURUM LEDAI IR AKCIJOS TAISYKLĖS

 1. Aurum ledai (Viena porcija Aurum ledų) kiekis ribotas – 5000 vnt.
 2. Pasibaigus Aurum ledų kiekiui, akcijos organizatoriaus sprendimu akcija gali būti nutraukta anksčiau numatyto laiko.
 3. Aurum ledų atsiėmimo taisyklės: su akcijos taisyklėmis susipažinęs, su jomis sutinkantis, jas vykdantis bei akcijoje dalyvauti pageidaujantis pc „BIG“ pirkėjas, Aurum Ledų atsiėmimo vietoje (BIG Informacijos centras) darbuotojui pateikia pirkinio kvitą, kurio pirkinio (pirkinių) vertė yra 25 Eur ar didesnė. Akcijos dalyvis prisiima riziką, susijusią su pirkinio kvito pateikimu aptarnaujančiam personalui tinkamai bei laiku.
 4. Dalyvis gauna vieną Aurum ledų porciją vafliniame puodelyje arba ragelyje už pirkinio kvitą, atitinkantį taisyklėse nurodytas sąlygas.
 5. Darbuotojas pažymi specialiu spaudu pirkinio kvitą, kuriuos pateikia Akcijos dalyvis. Su specialiu spaudu pažymėti kvitai akcijoje antrą kartą negali būti pateikti.
 6. Akcijoje dalyvaujantys asmenys įsipareigoja savo rizika tinkamai susipažinti su akcijos taisyklėmis bei sutinka jų laikytis, o taip pat organizatoriaus priimtų akcijos sprendimų.

 BENDROSIOS TAISYKLĖS

 1. Organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.big-klaipeda.lt
 2. Akcijos partneris, šiuo atveju UAB „ICECO ledai“, atsako už jų tiekiamos produkcijos kokybę ir garantiją.
 3. Informacija apie akciją skelbiama interneto tinklalapyje www.big-klaipeda.lt bei teikiama telefonu +370 61374366.
 4. Esant interneto tinklalapyje www.big-klaipeda.lt ir kitose informacijos priemonėse paskelbtų akcijos taisyklių neatitikimams, galioja ir taikomos interneto tinklalapyje www.big-klaipeda.lt paskelbtos žaidimo taisyklės.